Додаткові послуги

Детальніше про послуги читайте нижче Ремонт скла (тріщина скол) Володимир-Волинський, Нововолинськ

У вас від удару каменю, з'явився на вітровому склі відкол або тріщина, це не привід для заміни. Ми за помірну плату вирішимо вашу проблему. Наша фірма падає послуги з ремонту та заміни автоскла.

  

Ремонту піддаються вітрове скло вихотовлене за технологією триплекс. Бувають кілька видів пошкодження вітрового скла.

Якщо у вас є скол або тріщина на вітровому склі, це не проблема. Приїжджайте в місто Володимир-Волинський, вулиця Глушкова 60, кооператив «Север» і ми вирішимо вашу проблему. Наша фірма вже 10 років займається ремонтом і заміною скла і 6 років продажем дисків і докаток.

Читати повністю...


Заміна автоскла у Володимирі-Волинському та  Устилузі

Наше місто Володимир-Волинський славиться не тільки своєю древньою історією, але й ще, майстрами із заміни та ремонту скла автомобілів. Спеціалісти нашої фірми «Б/у колесо» виконують всі види робіт з ремонту та заміни автоскла. 

Неочікуваний скол або тріщина на склі автомобіля - це не проблема: 30 хвилин вашого часу і все буде готово. Якщо ремонт вже недоречний, то ми виконаємо заміну скла вашого автомобіля. 

Виконаємо професійну заміну скла для легкових та вантажних автомобілів (від середніх грузових авто до TIR), а також для комерційного транспорту – мікроавтобусів, мінівенів. Надаємо додаткові послуги з переклейки страховки зі скла авто на євро номерах.

Читати повністю...


Шиномонтаж, прокатка сталевих і литих дисків у м. Володимир-Волинський

Наша фірма bu-koleso.com.ua знаходиться в місті Володимир-Волинський і вже 6 років займається продажем дисків, докаток, шин, болтів, гайок, ковпачків, центровочних кілець на різні моделі авто.

В цьому році ми закупили нові верстати і обладнання і відкрили свій власний шиномонтаж.

Читати повністю...


 Доставка товарів із Польщі


Якщо ви не можете знайти потрібні вам запчастини, спецінструменти або унікальні диски в Україні, ми доставимо всі ці товари під замовлення з Польщі.

Шукайте товари на сайті allegro.pl, ми вкажемо їх ціну  в Україні та привеземо. 

Читати повністю...


 

 

Контакты продавца:

Viber  0974060060  0937545252 e-mail: pylyp0205@gmail.com