Диски б/у, диски легкосплавные, диски кованые, докатки - запросы по которым нас ищут

Напишите нам параметры Вашего авто на Viber или почту и мы поможем подобрать диски или докатку!

Наш сайт ассоциируется с такими поисковими словами: Литые диски, Кованые диски, Автомобильные диски, Металичиские диски, Докатка, Костыль, Запаска, Шины, Моторное масло, Съемники, Инструменты, Ключи, Колпаки, Колпачки, Болты колесные, Гайки колесные, Центровочные кольца, Секретки, Центровочные кольца, Коврики автомобильные, Шины бу, Пружины Trafic, Пружины Vivaro, Стальные диски, Прокатка литых дисков Владимир Волынский, Прокатка стальных дисков Нововолынск, Ремонт трещин Владимир Волынский, Ремон сколов стекла Нововолынск, Ремонт стекла Иваничи, Шиномонтаж Владимир Волынский.

Докатка. Що це таке? Як правильно підібрати і купити докатку?

Шановні наші відвідувачі ми вирішили написати дану статтю для Вас, щоб Вам було легше підібрати і купити докатку для авто. Публікація написана у формі питання-відповіді, навадені реальні приклади. Будемо дуже раді, якщо саме в нас  Ви знайдете відповідь на Ваші запитання. Отже розпочнемо.


Що таке докатка?

Докатка - це аварійне запасне колесо, диск з шиною, вона завжди менша за звичайне колесо авто.

Докатка, таблетка, костиль, бублик, аварійне запасне колесо - це все синоніми компактної запаски.


В яких випадках треба використовувати докатку?

Докатка використовується лише у випадку коли пошкоджується одне з чотирьох коліс авто.  Пошкодження бувають різні: прокол, проріз, пошкодження вентиля, грижа, порушення герметизації, тріщина диска, критичний знос протектора шини.

В більшості випадків це буває 1-2 раза в рік а можливо і рідше. Чим кращі ваші шини тим менша ймовірність проколу і використання  докатки. Чим менший протектор шин на вашому авто, тим більша ймовірність пошкодження колеса і використання докатки.

Детальніше>>

Що таке титани. Як підібрати легкосплавні та ковані диски: надійність та безпека.

Дана стаття призначена для людей. Ми хочемо розкрити деякі істини, щоб ви – наші читачі та покупці, могли зробити правильний вибір при покупці дисків, щоб ваші поїздки були комфортними та головне безпечними.

Всупереч нашому твердженню  - скажете: «Купити ж диски дуже просто, зараз є великий вибір дисків в магазинах та й в інтернеті». Так купити «титани» тай металеві диски зараз немає проблем. Але є декілька «але»: чи ваші куплені диски будуть надійними та прослужать вам довго, чи відповідає якість потраченим коштам?

Ми впевнені в наших переконаннях, через великий досвід роботи на СТО, шиномонтажі та вже більше 8 років в сфері продажі автомобільних дисків, докаток та шин.

Дуже часто, коли до нас телефонують запитують: «Чи є у вас титани?..», та й багато хто з автолюбителів, коли шукає легкосплавні диски в Goole чи OLX часто пишуть:  «Купити титани…». Тому ми вирішили вияснити, що таке «титани». Наш допис оформимо у формі такого собі інтерв’ю «питання-відповіді», щоб легше було знайти відповідь на конкретне запитання. Розпочнемо.


Що таке титани?

«Титани» – це народна назва легкосплавних дисків. Поляки називають такі диски - «фелги алюміньові», хоча насправді вони виливаються не з чистого алюмінію або не лише зі сплаву дюраль-алюміній. Стовідсотковий склад сплаву кожен виробник тримає під великим секретом.

Якщо автолюбителі вживають таку народну назву «титани», значить вона має право на життя.

Титани, литі диски, легкосплавні диски, ковані диски, алюмінієві диски, титанові диски - це все назви дисків, які виготовляються не зі сталі, а з легких сплавів.


Які бувають титани?

З’ясувавши, що таке «титани», логічно, що такі диски бувають легкосплавні та ковані.

Ковані титани міцніші за легкосплавні, але в них менше варіантів малюнків дизайну.

Детальніше>>