Диски литые, стальные, докатки, шины - регионы отправки

Напишите нам параметры Вашего авто на Viber или почту и мы поможем подобрать диски или докатку!

Чаще всего товар заказывают в большие города: столицу Киев, города-миллионики Харьков, Львов, Одесу, Днепр, Херсон, Запорожье, Винницу, Тернополь и др. Но логистика сейчас позволяет отправить товар в любой населенный пункт, где есть служба доставки. Вы заказываете – мы отправляем, куда Вам нужно.

Б/у диски на зиму: металеві чи легкосплавні

Кожний власник авто відрізняється один від одного фінансовим положенням в суспільстві, естетичними смаками, амбіціями та багато іншим. Хтось купує дороге авто, щоб підтвердити свій високий статус, вибираючи дорогий автомобіль преміум класу. Бізнесмени обирають  повнопривідні позашляховики. Молодь надає перевагу седанам і кабріолетам з викликаючим дизайном та потужним двигуном. Сімейні люди часто купують мінівен для всієї сім’ї. Для декого комерційне авто - мікроавтобус: пасажир чи транспортер є невід’ємним помічником для заробітку на життя. Але, без сумніву, всіх цих людей об’єднує одне – любов до власного автомобіля.

Кожен хоче, щоб його автомобіль найперше був надійним на дорозі, по-друге  - виглядав стильно. Безпека починається з коліс, адже це елемент автомобіля, який найбільше піддається зовнішнім впливам зі сторони трансмісії автомобіля та постійно реагує на наші неякісні дороги. Тому на власній безпеці економити не варто.

Який би автомобіль у вас не був би: чи то ВАЗ, Chevrolet, чи  Volkswagen, BMW чи Mercedes ми, зважаючи на наш багаторічний досвід, не радимо куплятися на низьку ціну дисків. Хороші, якісні автомобільні диски не можуть продаватись за безцінь. Часто, за заниженими цінами, продають «дуже гарні» китайські диски, якість яких не витримує критики. Після першої серйозної ями на асфальті, їх прийдеться викатувати на шиномонтажі або взагалі викидати.

Детальніше>>

Докатка. Що це таке? Як правильно підібрати і купити докатку?

Шановні наші відвідувачі ми вирішили написати дану статтю для Вас, щоб Вам було легше підібрати і купити докатку для авто. Публікація написана у формі питання-відповіді, навадені реальні приклади. Будемо дуже раді, якщо саме в нас  Ви знайдете відповідь на Ваші запитання. Отже розпочнемо.


Що таке докатка?

Докатка - це аварійне запасне колесо, диск з шиною, вона завжди менша за звичайне колесо авто.

Докатка, таблетка, костиль, бублик, аварійне запасне колесо - це все синоніми компактної запаски.


В яких випадках треба використовувати докатку?

Докатка використовується лише у випадку коли пошкоджується одне з чотирьох коліс авто.  Пошкодження бувають різні: прокол, проріз, пошкодження вентиля, грижа, порушення герметизації, тріщина диска, критичний знос протектора шини.

В більшості випадків це буває 1-2 раза в рік а можливо і рідше. Чим кращі ваші шини тим менша ймовірність проколу і використання  докатки. Чим менший протектор шин на вашому авто, тим більша ймовірність пошкодження колеса і використання докатки.

Детальніше>>