Докатка 17 5x110

Напишите нам параметры Вашего авто на Viber или почту и мы поможем подобрать диски или докатку!

Докатка 17 5x110

Сьогодні поговоримо про докатку, яка підійде на Jeep моделей Cherokee, Compass, Renegade, на авто Dodge Dart, на автомобіль Alfa Romeo моделі Giulia, Giulietta, Stelvio та докатку на Tesla Roadster.

На ці автомобілі докатка така рідкість, що деякі умільці, щоб зекономити місце в багажнику, ріжуть повноцінний диск, варять та перероблюють його на докатку. Але ми не вважаєм це раціональним рішення. Детальніше в нашій статті.

Багато водіїв хочуть замінити велике запасне колесо на докатку. Це раціональне рішення, щоб збільшити об’єм в багажнику. Одне з кращих рішень, коли на автомобіль встановили газо-балонне обладнання (ГБО). Адже в більшості випадків балон у вигляді тора (бублика) встановлюють на місце повноцінного запасного колеса. І, логічно, виникає питання, як знизити ризики лишитися без колеса після проколу шини або пошкодження диска.

 

Мал. 1. Тор в геометрії

 

Виходом є докатка в багажнику. 
Звичайно, що докатка не розрахована на великі відстані, має обмеження в швидкості. Але вона дозволить доїхати до найближчого шиномонтажу або додому. Далі звичайно необхідно замінити докатку на повноцінне колесо. Нагадуємо, що ставити докатку на передню вісь не можна. Якщо ви прокололи передню шину, замініть колесо з задньої осі, а на його місце встановіть докатку.

Беззаперечною перевагою докатки є її розмір.

З пошуком докатки дуже часто виникають проблеми. Тому, що до більшості автомобілів із заводу вони не передбачені. А зараз поширена тенденція, коли в сучасному автомобілі не передбачене і запасне колесо. В комплекті є лише компресор і спеціальна піна.
Спеціальне виробництво докаток не передбачене під конкретне авто. Коли пишуть, що докатка нова, то мається на увазі, що вона не була у використанні.
Тобто, що підібрати докатку, треба знати її параметри для вашого авто. А вони за деякими властивостями, відрізняться від параметрів підбору повноцінного диска та шини.
Сьогодні ми детальніше хочемо розповісти про докатку з параметрами діаметром 17 з розбігом отворів 5x110 та шиною 125/80 R17.
Як ви вже здогадалися основним параметром в підборі докатки є розбіг отворів (в народі – «розболтовка») та діаметр диска. Розмір шини може варіюватися за таким параметром як профіль (фактично - висотою).
Така докатка підійде на такі автомобілі: Jeep Cherokee, Jeep Compass, Jeep Renegade, Dodge Dart, Alfa Romeo Giulia, Alfa Romeo Giulietta, Alfa Romeo Stelvio, Tesla Roadster.
На автомобілі, які перераховані вище використовується докатка 17 5x110 шина 125/80 R17. Шину можна вистановити і більшого розміру. 

 

Повна характеристика докатки:
Діаметр 17 дюймів
Розбіг кріпильних отворів 5x110 
Ширина диска 4J 
Виліт диска ET25
Шина 125/80R17
Посилання на докатку R17 5x110
Загальний діаметр докатки з шиною (висота) 63 см
Товщина докатки 15 см.

 

Фото 1. Докатка R17 5x110 шина 125/80R17

 

Отже, ми коротко розповіли вам як підібрати докатку на Jeep Cherokee, Jeep Compass, Jeep Renegade, Dodge Dart, Alfa Romeo Giulia, Alfa Romeo Giulietta, Alfa Romeo Stelvio, Tesla Roadster.
Наступне запитання, де купити докатку 17 5x110?
В нашому інтернет-магазині є постійно докатки такого розміру.

 

ПІДІБРАТИ ДОКАТКУ 17 5x110
ПІДІБРАТИ ДОКАТКУ ІНШОГО РОЗМІРУ

 

 

 

Добавить отзыв

Докатка. Що це таке? Як правильно підібрати і купити докатку?

Шановні наші відвідувачі ми вирішили написати дану статтю для Вас, щоб Вам було легше підібрати і купити докатку для авто. Публікація написана у формі питання-відповіді, навадені реальні приклади. Будемо дуже раді, якщо саме в нас  Ви знайдете відповідь на Ваші запитання. Отже розпочнемо.


Що таке докатка?

Докатка - це аварійне запасне колесо, диск з шиною, вона завжди менша за звичайне колесо авто.

Докатка, таблетка, костиль, бублик, аварійне запасне колесо - це все синоніми компактної запаски.


В яких випадках треба використовувати докатку?

Докатка використовується лише у випадку коли пошкоджується одне з чотирьох коліс авто.  Пошкодження бувають різні: прокол, проріз, пошкодження вентиля, грижа, порушення герметизації, тріщина диска, критичний знос протектора шини.

В більшості випадків це буває 1-2 раза в рік а можливо і рідше. Чим кращі ваші шини тим менша ймовірність проколу і використання  докатки. Чим менший протектор шин на вашому авто, тим більша ймовірність пошкодження колеса і використання докатки.

Детальніше>>