Докатка Audi A4 B9, Audi A4 B8: як підібрати та де купити?

Напишите нам параметры Вашего авто на Viber или почту и мы поможем подобрать диски или докатку!

Докатка A4 B8 B9

Якщо ви є щасливим власником Audi A4 B8 2007-2015, або  Audi A4 B9 2015-2020, то у вас обов’язково виникне таке запитання.
Найбільш ймовірно, що у вашому авто немає ні запасного колеса, ні докатки. Така тенденція спостерігається у комплектуванні європейських автомобілів нового покоління.
Нові автомобілі виробник комплектує лише компресором для підкачки шин і аерозолем з герметиком для проколів. Для європейців це нормально, тому, що там, як правило, ідеальні дороги. Спосіб з аерозолем є дуже простим, але він не може гарантувати герметичності. Є ще спосіб використання спеціального джгута з клеєм. Це більш надійний спосіб, яким інколи навіть використовується на шиномонтажах. Але він потребує спеціальних інструментів та навиків.
Для українських реалій ці способи не є надійними і достатніми. Адже на наших дорогах може виникнути таке руйнування шини, що ніякі маніпуляції з нею не допоможуть. На асфальні часто зустрічаються такі ями, що можна пошкодити не тільки шину, а й погнути або навіть зруйнувати диск.
В таких випадках вам допоможе тільки евакуатор або запасне колесо. Погодьтеся, що другий спосіб є дешевшим і багаторазовим.

 

 Переглянути докатки Audi A4 B8 та B9

 

Для власників Audi A4 B8 або B9 повноцінне запасне не підходить, тому, що в ніші багажника не має місця під запаску. Натомість в даних моделях авто є місце під оригінальну докатку. Вона ідеально лягає на акумулятор і кріпиться пластиковою гайкою дивіться фото нижче.

З пошуком докатки також не все так просто. Найперше треба знати параметри диска і шини докатки. Ми вам в цьому допоможемо. Також вкінці публікації буде посилання в каталог, де можна придбати докатку.Audi A4 B8 2007-2015 

Фото 1. Audi A4 B8 2007-2015

 

 

Audi A4 B9 2015-2020

Фото 2. Audi A4 B9 2015-2020

 

 

Компресор AUDI підкачки шин і аерозоль (балончик) з герметиком

Фото 3. Компресор AUDI підкачки шин і аерозоль (балончик) з герметиком

 

 

 Ніша під докатку Audi A4 B9

Фото 4. Ніша під докатку Audi A4 B9

 

 

Докатка закріплена в багажнику Audi A4 B9

Фото 6. Докатка закріплена в багажнику Audi A4 B9

 

 

Докатка закріплена в багажнику Audi A4 B8

Фото 5. Докатка закріплена в багажнику Audi A4 B8

 

На авто Audi A4 B8 та B9 в оригіналі підходить докатка з діаметром 19”. На нашому сайті ви можете завжди купити оригінальну докатку з необхідними параметрами.

 Переглянути докатки Audi A4 B8 та B9

 

В нас можна придбати докатки на всі види авто. 

 

Перейти в каталог докаток

 

Бренд дисков: 

Добавить отзыв

Докатка. Що це таке? Як правильно підібрати і купити докатку?

Шановні наші відвідувачі ми вирішили написати дану статтю для Вас, щоб Вам було легше підібрати і купити докатку для авто. Публікація написана у формі питання-відповіді, навадені реальні приклади. Будемо дуже раді, якщо саме в нас  Ви знайдете відповідь на Ваші запитання. Отже розпочнемо.


Що таке докатка?

Докатка - це аварійне запасне колесо, диск з шиною, вона завжди менша за звичайне колесо авто.

Докатка, таблетка, костиль, бублик, аварійне запасне колесо - це все синоніми компактної запаски.


В яких випадках треба використовувати докатку?

Докатка використовується лише у випадку коли пошкоджується одне з чотирьох коліс авто.  Пошкодження бувають різні: прокол, проріз, пошкодження вентиля, грижа, порушення герметизації, тріщина диска, критичний знос протектора шини.

В більшості випадків це буває 1-2 раза в рік а можливо і рідше. Чим кращі ваші шини тим менша ймовірність проколу і використання  докатки. Чим менший протектор шин на вашому авто, тим більша ймовірність пошкодження колеса і використання докатки.

Детальніше>>

Диски на Ауди: литые, кованые, стальные. Советы по подбору.

В сегодняшней статье мы разкажем Вам как подобрать диски к Audi: какие параметры нужно учитывать, поговорим о преимуществах оригинальных дисков, а также раскажем об аксуссуарах к дискам.

1. На каких дисках идут ауди с завода?

С завода на ауди обычно ставятся легкосплавные диски, но и в некоторых случаях, если комплектация минимальная, стоят стальные диски с колпаками.

Когда авто пригоняется из Европы, то обычно стоят диски с большим диаметром, на 18”,19”,20”, 21”. На наших дорогах, на таких дисках ездить проблемно, мы можем предложить вам оригинальные диски ауди с меньшим диаметром, на 16” ,17” или 18”.

2. Преимущества оригинальных дисков?

Оригинальные диски ауди, это всегда стиль, надежность и практичность. Они украсят любой автомобиль бренда ауди. Покупая такие диски на нашем сайте, вы всегда будете уверены, что они вам подходят по всем параметрам. Оригинальные диски ауди очень крепкие, вы всегда будете уверены, что они никогда не лопнут при первой большой выбоине на дороге.

Подробнее>>