Вы здесь

Докатка Chevrolet Aveo T250: як закріпити в багажнику, як підібрати та де купити?

Напишите нам параметры Вашего авто на Viber или почту и мы поможем подобрать диски или докатку!

В даній статті ми розповімо вам як дуже зручно та естетично закріпити докатку в багажнику Chevrolet Aveo 3 або Chevrolet Aveo T250.

Трохи передмови. Необхідність заміни повноцінного запасного колеса на докатку (таблетку) виникає при встановленні ГБО. Адже на Авео 3, для збереження 90% робочого об'єму в багажнику, доречно обирати балон тороїдальної форми, який встановлюється в нижній частині багажника на місце повноцінного за величиною запасного колеса.

Ставити чи не ставити ГБО? Над цим запитанням задумуються майже всі власники бензинових двигунів. Газ, то дешевшає, то дорожчає, тому визначитися ще складніше. Але, всеодно, ціна газу наполовину дешевша ніж бензину, а розхід буде не більший ніж на 15-20%. Тому однозначно, за всіма підрахунками, десь через 20 тисяч кілометрів вам газова установка окупиться.

Встановити газобалонне обладнання можна на станції, а можна і в хорошого майстра, який після виконаної роботи повинен вам видати свідоцтво та гарантійні документи на ГБО. Тому про ці документи треба запитати завчасно.

Газове обладнання кожен обирає на свій смак та гаманець. Найбільше схвальних відгуків має італійське обладнання. Середня вартість нового ГБО зі становленням на Авео $500-600.

Після встановлення вас ще чекають додаткові витрати від 50 до $100 на сертифікат, який видають сертифіковані СТО.

Щоб не було проблем з сертифікацією все таки краще встановлювати новий балон з відповідним паспортом.

Якщо у вас є свідоцтво про встановлення ГБО, сертифікат його обстеження та справності, то залишається тільки узаконити переобладнання в Сервісному центрі МВС. Але перед цим треба також врахувати, щоб техпаспорт на машину був оформлений на вас. Зараз про переобладнання автомобіля на газ в техпаспорті роблять тільки запис у розділі «Особливі відміти». Процес друку на вашому техпаспорті займає хвилин 5, інший час це черга на оплату, огляд експертом. Ціна питання «додруку» декількох слів у ваш техпаспорт десь 450 грн., станом на літо 2020 року.

Отже, уявімо, що ви вже встановили ГБО і повернемося до монтажу докатки.

Докатка ідеально поміщається в заглибину за лівим крилом. Місце для докатки там ідеальне. І якщо її тісно притиснути, то дуга багажника, які в Авео завдають дискомфорту, не буде її чіпляти.

Мал. 1. Один з кращих варіантів закріплення докатки в багажнику Chevrolet Aveo T250

 

Обшивка багажника закріплюється автомобільними кліпсами. Якщо уважно придивитися то одна кліпса знаходиться якраз навпроти одного з чотирьох бокового отвору докатки. Цим і потрібно скористатися.

Отже нам потрібно:

1) свердло по металу D8,

2) гайка М8 звичайна,

3) гайка-баранчик М8

3) 2 шайби М8 збільшені,

4) болт М8., 7-10 сантиметрів буде цілком достатньо довжини. Тому стандартний болт не буде проблемно знайти. Тут вистачить звичайного, не треба брати підсилених і з міцної сталі.

Можна взяти і довший болт, але врахуйте, що в закріпленому вигляді, його буде не дуже зручно обрізати.

Мал. 2. Вигляд закріпленої докатки

 

Думаємо багато в кого виникло запитання, де можна купити докатку і на які параметри зважати.

Конкретно на Chevrolet Aveo T250 підходить така докатка:

Диск діаметром 14 з розбігом отворів 4x100 та центральним отвором під ступицю 57.1 з шиною 105/70 R14. Діаметр з шиною 50 см, товщина 13 см.

Ще можемо прояснити декілька моментів для новачків:

- докаток нових не буває, ними комплектувалися в минулому тільки деякі марки авто. Багато сучасних авто, на сьогодні, взагалі не комплектують запаскою.

- докатку необхідно підбирати тільки під заводські параметри диска та шини;

- докатку рекомендують, в цілях безпеки, ставити тільки на задню вісь. Якщо ви пошкодили переднє колесо, то треба зроби рокіровку – переставити повноцінне колесо наперед, а докатку назад.

Дуже широкий вибір докаток є на всі марки авто можна підібрати на нашому сайті в розділі Докатки. Також привозимо докатки з Європи під замовлення.

Ми з радістю допоможемо підібрати докатку на будь-яку марку легкового авто, наші контактні дані:

Viber продавца +38097 4060060 / 073 5060060 / 066 3569944 / 093 7545252, E-mail для обратной связи [email protected] / працюємо. без вихід.: с 9 по 21/ м. Владимир-Волинский.

Добавить отзыв

Докатка. Що це таке? Як правильно підібрати і купити докатку?

Шановні наші відвідувачі ми вирішили написати дану статтю для Вас, щоб Вам було легше підібрати і купити докатку для авто. Публікація написана у формі питання-відповіді, навадені реальні приклади. Будемо дуже раді, якщо саме в нас  Ви знайдете відповідь на Ваші запитання. Отже розпочнемо.


Що таке докатка?

Докатка - це аварійне запасне колесо, диск з шиною, вона завжди менша за звичайне колесо авто.

Докатка, таблетка, костиль, бублик, аварійне запасне колесо - це все синоніми компактної запаски.


В яких випадках треба використовувати докатку?

Докатка використовується лише у випадку коли пошкоджується одне з чотирьох коліс авто.  Пошкодження бувають різні: прокол, проріз, пошкодження вентиля, грижа, порушення герметизації, тріщина диска, критичний знос протектора шини.

В більшості випадків це буває 1-2 раза в рік а можливо і рідше. Чим кращі ваші шини тим менша ймовірність проколу і використання  докатки. Чим менший протектор шин на вашому авто, тим більша ймовірність пошкодження колеса і використання докатки.

Детальніше>>