Наклейки на диски і ковпаки з логотипом авто: як підібрати та купити

Напишите нам параметры Вашего авто на Viber или почту и мы поможем подобрать диски или докатку!

Сьогодні ми поговоримо про брендовані наклейки на автомобільні диски. Дізнаємося для чого вони призначені, в яких випадках їх використовують, де можна купити наклейки на диски тощо.

Автомобільні диски – це один із основних елементів декору стильних авто. Кожен власник модного автомобіля хоче мати більше свободи – хоче обирати диски, які йому подобаються. Логічно, що модельний ряд оригінальних дисків є обмеженим у виборі стилю та візерунків. Широкий асортимент стильних та міцних дисків пропонують світові бренди RIAL, BORBET, DEZENT, ALUTEC, PLW, ALUETT, RCD, BROCK, RONDELL, AUTEC, ENZO, ANZIO, RONAL та ін.

Але купивши диски, хочеться не рекламувати бренд дисків (дивіться мал. 1), який вказаний на кришечці, а щоб диски доповнювали бренд авто – на дисках були наклейки з логотипом марки автомобіля.
Більшість неоригінальних автомобільних дисків комплектуються ковпачками не з логотипом авто, а з логотипом виробника дисків. Наприклад, якщо в вас авто Volkswagen і стоять неоригінальні диски, то ми запропонуємо наклейки з логотипом вашого бренду.

В нас постійно є в наявності опуклі якісні металеві наклейки Volkswagen таких розмірів 56, 60, 65, 70, 75, 90, 120 міліметрів.

 

 


Мал. 1. Диски фірми RONAL стиль, яких можна доповнити брендованими наклейками марки авто.

 

““
Мал. 2. Брендовані наклейки Volksvagen на диски

 

Мал. 3. Вигляд дисків фірми RONAL з брендованими наклейками Volkswagen

Такий великий асортимент розмірів наклейок підійде майже на всі види ковпачків. Наші наклейки зроблені з якісного металу, вони не тускніють, не вигорає краска, не бояться хімії і великого тиску авто мийок. Наклейки підходять, як на центральні ковпачки дисків, так і на ковпаки, оригінальні і замінники. Завдяки випуклій формі наклейки клеяться на плоскі поверхні а також на випуклі (сферичні).
В нас можна підібрати та купити наклейки з емблемами таких брендів авто: ACURA, ALFA ROMEO, AUDI, BMW, CADILLAC, CHERY, CHEVROLET, CHRYSLER, CITROËN, DACIA, DAEWOO, DODGE, FIAT, FORD, GEELY, HONDA, HYUNDAI, INFINITI, ISUZU, JAC, JAGUAR, JEEP, KIA, ЛАДА, LANCIA, LAND ROVER, LEXUS, MAZDA, MERCEDES-BENZ, MINI, MITSUBISHI, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, PORSCHE, RENAULT, ROVER, SAAB, SEAT, SKODA, SMART, SSANGYONG, SUBARU, SUZUKI, TESLA, TOYOTA, УАЗ, ВАЗ, VOLKSWAGEN, VOLVO та інші.


Мал. 4. Брендовані наклейки на диски Fiat (приклад пропозиції на нашому сайті)

 


Мал. 5. Брендовані наклейки на диски Mitsubishi (приклад пропозиції на нашому сайті)

 


Мал. 6. Брендовані наклейки на диски Volvo (приклад пропозиції на нашому сайті)

 

Мал. 7. Брендовані наклейки на диски Nissan (приклад пропозиції на нашому сайті)

Якщо у вас авто Vivaro Trafic Primastar і стоять диски від BMW, то ми вам запропонуємо наклейки 65 мм з вашим логотипом.


Мал. 8. Диски BMW (приклад пропозиції на нашому сайті)

 


Мал. 9. Брендовані наклейки на диски Volvo (приклад пропозиції на нашому сайті)

 

Мал. 10. Брендовані наклейки на диски Volvo (приклад пропозиції на нашому сайті)

Є багато автомобілів, до яких диски підходять з інших марок авто. Наприклад диски з NISSAN підходять на RENAULT та INFINITI.


Мал. 11. Диски Nissan (приклад пропозиції на нашому сайті)

 


Мал. 12. Брендовані наклейки Renault на диски від Nissan (приклад пропозиції на нашому сайті)

Диски з AUDI стають на VOLKSWAGEN, SKODA, SEAT. В таких випадках вам допоможуть наклейки, щоб змінити логотип на ковпачках дисків.


Мал. 13. Диски з оригінальними ковпачками Audi (приклад пропозиції на нашому сайті)

 


Мал. 14. Брендовані наклейки Skoda на диски з ковпачками Audi (приклад пропозиції на нашому сайті)

 


Мал. 15. Брендовані наклейки VW на диски з ковпачками Audi (приклад пропозиції на нашому сайті)

Диски з KIA підходять на Hyundai


Мал. 16. Диски з оригінальними ковпачками Kia (приклад пропозиції на нашому сайті)

 

Мал. 17. Брендовані наклейки Hundai на оригінальні диски Kia (приклад пропозиції на нашому сайті)

 

Інструкція монтажу наклейок на диски дуже проста. Для встановлення наклейок, треба обезжирити поверхню ковпачка, якщо є можливість прогріти феном і приклеїти. В теплу пору року фен не потрібний.
Будьте вільними у виборі стилю дисків, купіть брендовані наклейки та зробіть приємний подарунок авто, яких зробить гарним його вигляд всього за 5-7$.

Добавить отзыв