Статьи

Напишите нам параметры Вашего авто на Viber или почту и мы поможем подобрать диски или докатку!

Докатка Audi A4 B9, Audi A4 B8: як підібрати та де купити?

Докатка A4 B8 B9

Якщо ви є щасливим власником Audi A4 B8 2007-2015, або  Audi A4 B9 2015-2020, то у вас обов’язково виникне таке запитання.
Найбільш ймовірно, що у вашому авто немає ні запасного колеса, ні докатки. Така тенденція спостерігається у комплектуванні європейських автомобілів нового покоління.

Фарбування та поліровка авто, реставрація легкосплавних дисків у Володимирі-Волинському

Форбування, полірування авто у Володимирі-Волинському

У автомобілістів виникає дуже часто запитання: Де перефарбувати, підфарбувати, відполірувати авто? Де можна підкрасити подряпину на бампері, крилі тощо? І тут питання навіть не в грошах, а в підборі спеціаліста, який це зробить професійно. Адже технології підбору фарби, шпаклювання, фарбування і поліровки змінюються дуже стрімко. Тому спеціаліст такого роду повинен бути ентузіастом – швидко вчитися, вивчати та застосовувати нові технології на практиці.

Докатка Chevrolet Aveo T250: як закріпити в багажнику, як підібрати та де купити?

В даній статті ми розповімо вам як дуже зручно та естетично закріпити докатку в багажнику Chevrolet Aveo

Як виготовляються литі легкосплавні диски

Як виготовляються легкосплавні диски (титани)

У комплектацію елітних автомобілів зазвичай входять колеса з легких сплавів, а не зі сталі, з пластиковими ковпачками. У минулі часи литі диски виготовлялися зі сплаву на основі магнію, в даний час на основі алюмінію, який міцніший.

Наклейки на диски і ковпаки з логотипом авто: як підібрати та купити

Сьогодні ми поговоримо про брендовані наклейки на автомобільні диски. Дізнаємося для чого вони призначені, в яких випадках їх використовують, де можна купити наклейки на диски тощо.

Диски на Mercedes ковані, легкосплавні, металеві: як підібрати, взаємозамінність? Відповіді від професіоналів.

Всіх власників, одних з кращих, а може і найкращих автомобілів в світі - Mercedes-Benz цікавить як підібрати диски на свій мерседес, як класифікуються авто та від яких авто легкосплавні та металеві диски є взаємозамінними? Щоб дати відповіді на ці запитання, візьмемо інтерв'ю в головного спеціаліста bu-koleso Мирослава.

Отже, розпочнемо.
 

Диски BMW: как подобрать и купить

Б/у диски BMW

Предисловие

Если вы владелец BMW, несмотря на модель, - это круто. Ведь такие автомобили выбирают харизматичные люди, которые хотят подчеркнуть нрав своего характера.

«Беха» выделит вас среди колонн классических седанов, минивэнов и малолитражек. Вспомним хотя бы тот факт, как после выхода культового фильма «Черный бумер», BMW стало мечтой каждого молодого человека.

Взаємозамінність дисків. Що варто знати.

Взаимозаменяемость дисков

Пересічний автомобіліст, дуже часто, навіть і не здогадується, що на його марку авто підходять диски з інших марок авто. Така властивість називається замінністю. Найчастіше вона торкається такого параметра як розбіг отворів (розболтовка) або PCD. Тому, що саме цей параметр беруть до уваги після діаметра диска. Може бути взаємна замінність і тільки одностороння, тому, що диски ще мають такі важливі параметри як діаметр центрального отвору DIA (отвір під ступицю) та виступ або ET (виліт).