Полезные статьи

Напишите нам параметры Вашего авто на Viber или почту и мы поможем подобрать диски или докатку!

Шукаємо оптових постачальників б/у дисків та докаток

Запрошуємо до співпраці оптових постачальників дисків з Європи. Наша фірма спеціалізується по підборі та продажу легкосплавних, кованих, стальних дисків та докаток.

Продаж б/у дисків оптом - це не проста та рутинна справа. Ми готові співпрацювати з відповідальними, кваліфікованимми в даному питанні постачальниками - купити диски оптом.

 

Докатка Audi A4 B9, Audi A4 B8: як підібрати та де купити?

Докатка A4 B8 B9

Якщо ви є щасливим власником Audi A4 B8 2007-2015, або  Audi A4 B9 2015-2020, то у вас обов’язково виникне таке запитання.
Найбільш ймовірно, що у вашому авто немає ні запасного колеса, ні докатки. Така тенденція спостерігається у комплектуванні європейських автомобілів нового покоління.

Фарбування та поліровка авто, реставрація легкосплавних дисків у Володимирі-Волинському

Форбування, полірування авто у Володимирі-Волинському

У автомобілістів виникає дуже часто запитання: Де перефарбувати, підфарбувати, відполірувати авто? Де можна підкрасити подряпину на бампері, крилі тощо? І тут питання навіть не в грошах, а в підборі спеціаліста, який це зробить професійно. Адже технології підбору фарби, шпаклювання, фарбування і поліровки змінюються дуже стрімко. Тому спеціаліст такого роду повинен бути ентузіастом – швидко вчитися, вивчати та застосовувати нові технології на практиці.

Докатка Chevrolet Aveo T250: як закріпити в багажнику, як підібрати та де купити?

В даній статті ми розповімо вам як дуже зручно та естетично закріпити докатку в багажнику Chevrolet Aveo

Як виготовляються литі легкосплавні диски

Як виготовляються легкосплавні диски (титани)

У комплектацію елітних автомобілів зазвичай входять колеса з легких сплавів, а не зі сталі, з пластиковими ковпачками. У минулі часи литі диски виготовлялися зі сплаву на основі магнію, в даний час на основі алюмінію, який міцніший.

Наклейки на диски і ковпаки з логотипом авто: як підібрати та купити

Сьогодні ми поговоримо про брендовані наклейки на автомобільні диски. Дізнаємося для чого вони призначені, в яких випадках їх використовують, де можна купити наклейки на диски тощо.